Bendra informacija ir taisyklės

PREKYBA:
Prekiauti galima asmeniniais, nebenaudojamais savo šeimos daiktais: vaikų ir suaugusiųjų drabužiais, avalyne, žaislais, vaikiškomis prekėmis, smulkmenomis namams ir buičiai, knygomis ir rankdarbiais.

Vienoje prekybos vietoje leidžiama iki 5 vnt naujų, nesikartojančių prekių. Jeigu norite prekiauti nauju asortimentu, kreipkitės dėl prekybos komercinėmis sąlygomis arba registruokitės prekybai rankdarbiais (išskyrus drabužius, kepures, šalikus). 

Dėl komercinės prekybos sąlygos derinamos atskirai - kreipkitės daiva@uodas.lt arba tel.nr. 8 608 69269.

REGISTRACIJA: 
Užpildžius registracijos formą, gausite patvirtinimą apie registracijos priėmimą ir informaciją reikalingą išankstiniam apmokėjimui. 
Jūsų ir mūsų patogumui registracijos mokestis mokamas pavedimu iš anksto.

Po apmokėjimo gavimo per 2 darbo dienas gausite atsakymą su prekybos vietos numeriu.
Jei dalyvio mokesčio apmokėjimas negaunamas per 2 darbo dienas, pirminė registracija atšaukiama ir vieta atiduodama kitam dalyviui.

Jei susimokėjote dalyvio mokestį, bet nebegalėsite dalyvauti ir apie tai mus informuosite prieš 3 darbo dienas, mokestis bus perkeliamas į sekantį Uodo šeimos turgelį. Perkeliama tik vieną kartą į artimiausią turgelį. Nedalyvavus ir antrą kartą, mokestis nebebus perkeliamas. Registruotis ir apmokėti reikės iš naujo.

Prekybos vietų skaičius ribotas! Registruotis galima tol, kol yra laisvų vietų.

PREKYBOS VIETA IR INVENTORIUS:
Prekeiviui suteikiama 2 metrų pločio prekybos vieta. Inventorius (stalas, kėdė) prikauso nuo miesto, kuriame vyksta turgelis, ieškokite informacijos atsidarę konkretų renginį.
Galima papildomai atsivežti savo inventorių: kabyklą ar džiovyklę, tam yra skiriama papildoma vieta prie jūsų stalo (apie 1 m - visiems dalyviams vienoda, nepriklausomai nuo atsivežamo inventoriaus kiekio).

Prekybos vietos kaina 10-14 eur, nurodyta prie kiekvieno miesto. 

ATVYKIMAS IR ĮSIKŪRIMAS: 
Prekybininkų registracija ir priėmimas vyksta nuo 9.00 val. Atvykus anksčiau, turėsite laukti, į salę nebūsite įleidžiami. Jei negalite dalyvauti ar vėluosite – praneškite elektroniniu paštu ar paskambinkite.

BENDRA TVARKA:
Prekybininkai yra atsakingi už savo prekybos vietą, todėl ją turi palikti tokią, kokią rado, prekybos vietos be organizatorių sutikimo keisti negalima. Parduodami daiktai privalo būti išdėlioti ir iškabinti tvarkingai.
Skatiname visus būti tolerantiškais, supratingais ir draugiškais vieni kitų, organizatorių bei turgelio svečių atžvilgiu.
Draudžiama turgelio metu platinti reklaminę medžiagą. Tai gali būti daroma tik gavus turgelio organizatorių sutikimą. Nesilaikant taisyklių dalyvis į kitus Uodo šeimos turgelio renginius nebus registruojamas.

Esant klausimams, pasiūlymams ar norint prisidėti prie organizavimo prašome kreiptis:
el.p. seimosturgelis@uodas.lt, tel. nr.: 8 635 11612 :)

Kontaktai

Tel:+370 635 11612

El. paštas:seimosturgelis@uodas.lt